Çekmeköy Servisi

Hidrofor Bakım | Pompa Arıza | Tamir

Hidrofor Bakım | Pompa Arıza | Tamir

hidrofor-tamir-servisi (2)

Hidrofor Bakım Pompa Arıza Tamir

Anadolu yakası Çekmeköy ilçesi pompa hidrofor servisi. Montaj ve denge tankı değişimi. İstanbul yeni yerleşim alanlarında yapılan büyük binalar ile toprak olarak küçük yerleşim ve nüfus olarak devasa bir yapıya sahiptir,her ne kadar son yıllarda çok susuzluk çekilmesede tedbiri elden bırakmamakta faydalıdır. Özellikle bu büyük şehirlerde anlık acil servis bulmak çok zordur.

Denge tankı sorunları, mebran patlakları, basınç şalteri arızalarına hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Değiştirilen tüm parçalar ve revize edilmiş tüm cihazlar bir yıl garantili olarak sizlere teslim edilir. Bunun yanında Denge tankı ve hidrofor sistemlerinizin montajınıda gerçekleştiriyoruz.

Bizler istanbulda bulunan Su pompası ve hidrofor müşterilerine hafta sonlarıda hidrofor pompa servisi hizmeti vermekteyiz. Daha yüksek kalitede performans sunan pompa ve hidrofor sistemleri için hidrofor bakımı büyük bir önem taşıdığı için firmamız bu konuda kayıtlı müşterilerine periyodik bakımlar için hatırlatmada da bulunur. Telefonlarımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

İstanbu anadolu yakasında bulunan ilçe,köy ve mahallelerde ikamet edip Hidrofor kullanan müşterilerimize ekonomik ve hızlı eğitimli çalışanlardan oluşan servis imkanı. Uzun süre kullanılmayan, toz ve kirlenme, elektrik kesintileri, yüksek voltaj, eskime, yıpranma nedeni ile zamanla arızası olmayan hidroforlarınızın bile verimi düşebilir.

Bu sebeple elektrik ve su tüketimi de artarak daha yüksek faturalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Anadolu yakası hidrofor ve pompa servisi firmamızın sizlere sunmuş olduğu hidrofor bakım ve onarım hizmetleri sayesinde kir ve toz nedeni ile oluşabilecek performans düşüklükleri de hidrofor servisimiz tarafından onarılabilmektedir.