Çekmeköy Servisi

Çekmeköy Hidrofor Servisi

Çekmeköy hidrofor servisi

Çekmeköy Hidrofor Servisi

 

Hidroforlarımızın sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabilmesi için mevsimler içerisinde özellikle yaz aylarına girerken düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımlarının zamanında yapılmamasından dolayı başımıza gelecek olan birçok arıza ve tahribat sorunundan dolayı Hidroforların ömürleri kısalmaktadır.

Hidrofor bakımı yapılmayan Hidroforların verimi düşer ve gaz tüketimi ciddi boyutlarda artar. Artan tüketimden dolayı su faturaları da artmaktadır. Yazlık ve kışa girerken kontrollerimizin Hidrofor bakımından geçirmekle gelecekte yaşanacak kötü sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Bu cihazların iç tesisatında bulunan ve ayrı bir önem içeren iletken parçaların dış etkenlerden zarar görüp görmediğini kontrol etmemiz Hidroforumuzun verimli çalışmasını sağlarız. Hidroforumuzun güç kaynağı olarak kullandığımız elektrik aksamının da profesyonel uzmanlarınca bakımları yapılmalıdır. Su basıncının yeterliliğinin kontrolü ve eski tesisat suyunun boşaltılıp tekrardan doldurulması Hidroforun ve tesisatımızın temiz kalması için önemlidir. 724-servis

Hidrofor bakımı yaparken su tesisatının ve denge tankının yalıtım kontrolünün uzman ellerce yapılması gerekmektedir. Tanktaki suyun boşaltılıp temizliği yapıldıktan sonra tesisatın içine temiz su ve su tesisatında bulunan zayıf noktanın arızasının onarılmasından sonra suyun tekrardan olması gereken seviyeye getirilmesi gerekmektedir. Çekmeköy hidrofor servisi tarafından Tesisatımızın içerisinde bulunan suyun değişiminden sonra Tankta ve borularda bulunan ava tahliye vanalarından havasını almayı unutmayın. Hidroforların bakımlarını yapıtlıktan sonra harcadığınız su faturalarında yüzde yirmi beş daha az sarfiyat olduğunu göreceksiniz. Bu işlemler sizin için çok önemli olmayabilir ama Hidroforlarınızın sağlığı için yapılması gerekir.