Çekmeköy Servisi

Çekmeköy Kazan Brülör Servisi

brulor-kazan

Çekmeköy Kazan ve Brülör Servisi

Kazan bakımı Kazanlarınızın daha uzun süre ve sağlıklı bir şeklide kullanılması için yapılması gereken en büyük önlemdir. Bakım sayesinde Kazannizin ömrünü uzatabilir arızalanmasını ortadan kaldırabilirsiniz. Kazan bakımı yıl içerisinde en az bir en fazla iki defa yapılması gerekmektedir. Bu bakımı yaptırırken genelde Kazanniz hangi markaya aitse o markanın servisini çağırmak her zaman mantıklı olacaktır. Bakım sırasında servis çalışanın en çok dikkat etmesi gereken Kazannin elektrikle bağlantısıdır. Bakım yapıldıktan sonra sizlere iletecekleri talimatlara uymanız hem siz kendinizi hem de Kazannizi güvence altına almış olursunuz.

Çekmeköy Brülör Servisikombi-servisi

Evde kişilerin kendisinin de Kazan bakımı yapabileceği birkaç nokta vardır. Kazannizin haftada bir mutlaka bar kontrolü yapılması gerekmektedir. Her Kazannin bar ayarı 1,5 olmalıdır. Bu sayede Kazan normal yakması gereken gazı normal ölçüde yakar. Eğer ki bu bar ayarı 1,5 altında ise daha çok gaz yakarak daha az sıcaklık verir.

Bar ayarının 1,5 olması peteklerde yer alan suyu gösterir. Peteklerin kışa girmeden önce içerisinde yer alan havayı dışarıya çıkarılması gerekmektedir. Bu da peteklerin bir köşesinde yer alan delik sayesinde yapılır. Bu gibi önlemler Kazannin arıza yapmasını bir nebze olsun engeller.

Geçmiş dönemlerde kullanılan sobaların bile her üç ayda bir nasıl bakımı yapılıyor ise, Çekmeköy Kazan brülör servisi çağırılarak kazan bakımı da yılda iki kez yapılmak zorundadır. Bakımın yapılabilmesi için kış ayları beklenmemelidir.